Przejdź do treści

Przyjęcia weselne

Hotel Roś** jest idealnym miejscem do organizacji wymarzonego przyjęcia weselnego. Romantyczny mazurski krajobraz połączony z olśniewającą, stylowo urządzoną Salą Pruską o powierzchni 400m2 decydują o niepowtarzalności tego miejsca oraz ogromnym zainteresowaniu przyszłych nowożeńców. Niepowtarzalne są też letnie przyjęcia ślubne o regionalnym charakterze odbywające się w naszej Chacie Mazurskiej.

Powierzając nam organizację przyjęcia weselnego dokonują Państwo trafnego wyboru. Nasz doświadczony zespół z przyjemnością zorganizuje przyjęcie Państwa marzeń. Koordynator weselny udzieli także wielu cennych wskazówek dotyczących skomponowania odpowiedniego menu, przygotowania dodatkowych atrakcji, dekoracji oraz oprawy przyjęcia weselnego, uwzględniając specjalne preferencje młodej pary i życzenia gości.

Ze względu na wyśmienitą kuchnię, profesjonalną obsługę i piękne mazurskie widoki przyjęcia przez nas organizowane zapadają na długo w pamięci Gości, a ponad 20-letnie doświadczenie w ich aranżacji sprawią, że przyszłym nowożeńcom łatwo będzie podjąć decyzję.

W RAMACH PRZYJĘCIA WESELNEGO ZADBAMY O:

  • uroczyste powitanie chlebem i solą
  • pięknie nakryte stoły oraz świeże kwiaty
  • profesjonalne oświetlenie
  • kuchnię na najwyższym poziomie
  • profesjonalną obsługę

GWARANTUJEMY:

  • pokój dla Pary Młodej
  • udostępnienie pokoi dla Gości Weselnych w specjalnych, niższych cenach;

Namiot bankietowy

Niezwykły krajobraz dookoła hotelu, bezpośrednie towarzystwo przyrody sprzyjają organizacji wyjątkowych przyjęć w plenerze, dlatego do Państwa dyspozycji oddajemy również namiot bankietowy o powierzchni 180 m2, który pomieści ok. 100 osób.

Specjalne wydarzenia Towarzyskie

Hotel Roś jest doskonałym miejscem do organizacji przyjęć weselnych, bankietów oraz eventów nawet na kilkaset osób. Organizacja wydarzeń towarzyskich jak również  biznesowo – rozrywkowych i kulturalnych odbywać się może w wielkopowierzchniowych namiotach, wynajmowanych z firm zewnętrznych. Namioty rozstawiane mogą być na skwerach zieleni w bezpośrednim sąsiedztwie hotelu.