Przejdź do treści

Na terenie Hotelu

Położenie Hotelu Roś nad rzeką Pisą oraz jeziorem Roś uważane jest za jego największą atrakcję. Ok. 5 ha całkowitej powierzchni naszego kompleksu w połączeniu z bezpośrednim dostępem do wody stwarzają doskonałe warunki do spędzania wolnego czasu.

WYPOŻYCZALNIA SPRZĘTU WODNEGO

Dla miłośników wodnych atrakcji proponujemy wypożyczenie kajaków , rowerów wodnych, łodzi wiosłowych, łodzi motorowej bez uprawnień oraz luksusowych jachtów żaglowych.

TENIS ZIEMNY

Na terenie naszego hotelu znajdują się boiska do gry w piłkę nożną i siatkową oraz kort tenisowy. Jest to idealne rozwiązanie dla osób ceniących aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu.

WĘDKARSTWO

Mazurskie wody są obfite w różnorodne rodzaje ryb, dlatego amatorów wędkowania z własnym sprzętem ucieszy możliwość wędkowania z hotelowego nabrzeża.

PLAŻA

Podczas trwania wysokiego sezonu letniego proponujemy możliwość korzystania z hotelowej plaży. Naszym gościom, bez dodatkowych opłat udostępniamy wygodne plażowe leżaki.

NARTY BIEGOWE

Zimową porą zachęcamy do skorzystania z wędrówki na nartach biegowych. Istnieje możliwość zorganizowania wypożyczenia sprzętu z firmy zewnętrznej, a instruktor przyjedzie i nauczy Państwa, jak odpowiednio z niego korzystać.