Przejdź do treści

Gastronomia

Restauracja

Pełna uroku restauracja z malowniczym widokiem na rzekę jest idealnym miejscem do organizacji imprez okolicznościowych, szkoleń i konferencji, a także do spotkań w gronie rodziny i znajomych. Tak klimatyczny, wzorowany na styl pruskim, bezpośrednio nawiązujący do tej części regionu, wystrój naszej restauracji połączony z wykwintnymi smakami serwowanych regionalnych i staropolskich potraw wprowadzą Państwa w cudowny nastrój.

Oryginalność wystroju zapewniają liczne płaskorzeźby, attyki nad drzwiami, medaliony, tablice w podłodze oraz zdobiące ściany baru „Baby Pruskie” – element charakterystyczny dla tej części Mazur. Dzięki ogromnym witrynom, w trakcie posiłku podziwiać można przepływającą rzekę Pisę oraz bogactwo zieleni.

Sala Bankietowa

Hotel dysponuje także mniejszą salą dla ok. 40 osób. Jest to doskonałe miejsce do organizacji spotkań biznesowych, bankietów, komunii oraz chrzcin dla mniejszych grup.

Chata Grillowa

Na terenie naszego obiektu znajduje się również wykonana z kamienia chata grillowa ( pow. ok. 300 m2.). Obiekt ten najczęściej wykorzystywany jest do organizacji biesiad grillowych połączonych z dyskoteką lub występem zespołów oraz ogniskiem. Wewnątrz przygotowane jest duże palenisko grillowe, kamienno – drewniany stół szwedzki w mazurskim stylu, scena oraz miejsca siedzące dla ok. 200 osób.

Specjalne wydarzenia Towarzyskie

Hotel Roś jest doskonałym miejscem do organizacji przyjęć weselnych, bankietów oraz eventów nawet na kilkaset osób. Organizacja wydarzeń towarzyskich jak również  biznesowo – rozrywkowych i kulturalnych odbywać się może w wielkopowierzchniowych namiotach, wynajmowanych z firm zewnętrznych. Namioty rozstawiane mogą być na skwerach zieleni w bezpośrednim sąsiedztwie hotelu.